baba-vanga

baba-vanga

ABD Başkanı Trump’ın Corona olacağını bilen Kahin ;Baba Vanga

Baba Vanga Kimdir ?

1911 yılında Osmanlı topraklarına bağlı Ustrumca’da dünyaya gelen Baba Vanga prematüre bir bebek olarak dünyaya gelmiştir.Babası çiftçi olan Vanga , yaşadıkları bölgede meydana gelen bir kasırgada kendini evinden 2 km ilerde buldu. Gözlerinin içi kum doluydu. Tıbbi müdahalelere rağmen Baba Vanga’nın gözleri kurtulamadı.

İlerleyen yıllarında Plörezi hastalığına yakalanan Vanga için doktoru yakında öleceğini söyledi. Bir çok devlet adamı kendisin danışmak için gelmişti.11 ağustos 1996 da meme kanserinden ölen Baba Vanga’nın cenazine devlet adamları dahil kalabalık bir kitle katıldı. Baba Vanga hakkında daha detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Baba Vanga’nın 2020 için 7 kehaneti

  1. Rusya devlet başkanı Vladimir Putin’e suikast düzenlenecek

Vanga’nın 2020 kehanetleri arasında Putin için düzenlenen bir suikast girişimi yer almakta. Bu girişimin güvenlik elemanları arasından bir kişinin yapacağını Vanga bize söylüyor. Suikastin başarılı olup olmayacağı ise belli değil.2020’nin son 3 ayına girdiğimiz bu günlerde henüz böyle bir olay yaşanmadı.Bakalım Vanga’nın bu kehaneti gerçekleşecek mi?

2. ABD Başkanı Donald Trump Corona hastalığına yakalanacak

Vanga’nın kehanetine göre Trump gizemli bir hastalığa yakalanacak ve bu hastalık ile birlikte işitme kaybı yaşayacağını bize söylüyor.Trump’ın beyninde de bazı hasarlar meydana geleceğini söyleyen Vanga Trump’ın ölüp ölmeyeceğini söylememiş.

3. Avrupa’nın bütünlüğü sona erecek

Vanga’nın bir diğer 2020 kehaneti ise Avrupa ile ilgili. Vanga bize avrupa birliğinin 2020 de dağılacağını söylüyor.Hali hazırda İngilterenin de AB den çıkışı konuşulurken bu kehanet doğrulanıyor gibi. Vanga bize avrupa ekonomisinin tamamen çökeceğini söylemiştir.

4. Büyük Tsunamiler ve Depremler olacak

Vanga bize 2020 de büyük doğa olayları yanı sıra Tsunamilerin olacağını söylemiş. Özellikle Pakistan, Hindistan, Japonya, Endonezya ve Çin gibi ülkelerde şiddetli ve büyük hasarlara sebep olacak Tsunami felaketlerinin yaşanacağını söylüyor.

5. Terör olayları artacak

2020 yılında Baba Vanga terör olaylarının artacağını ve dünya genelinde yaşanan ekonomik kriz ile terör faaliyetlerinin yükselerek ivme kazanacağını bize söylüyor.

6. Trenler güneş ışığı ile çalışmaya başlayacak

Baba Vanga 2020 yılında felaketlerin dışında bize teknolojik bir haber de veriyor.Trenler artık güneş ışığından yararlanacak. Yaşadığımız şu günlerde zaten bu tarz gelişmeleri kendi gözlerimiz ile görüyoruz. Baba Vanga’nın bu bilgiyi yıllar yıllar öncesinden bize vermesi sizce de tuhaf değil mi ?

7. Çin yeni dünya devi olacak ve Üç dev dünyayı yönetecek

Vanga’nın sözlerine göre büyük bir ejderha insanlığın üzerine çökecek. Burada bahsedilen ejderha Çin’i sembolize etmektedir. Ek olarak Vanga ; 3 devin birleşeceğini ve dünyayı yöneteceğini söylüyor. Bu üç dev ise Hindistan , Rusya ve Çin’dir.

Ek olarak Vanga kırmızı paraların artık ellerimizde dolaşacağını bize söylüyor.Çin ve Rusya paralarında kırmızı banknot bulunmakta. Bunu da bir yere not edelim 🙂

Bizi takip etmeyi unutmayın.

Please follow and like us:
Pin Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir